15 فوریه 2020
فوریه 15, 2020

بازندگان بزرگ اسکار ۲۰۲۰

0 دیدگاه

بازندگان بزرگ اسکار ۲۰۲۰

فیلم «ایرلندی» ساخته مارتین اسکورسیزی اسکار ۲۰۲۰ را دست خالی ترک کرد، تا تجربه تلخ جوایز «گلدن گلوب» برای عوامل این فیلم گرانقیمت تکرار شود.
به گزارش بهار، اسکار ۲۰۲۰ متعلق به «انگل» بود، در این شکی نیست.

«انگل» در اسکار نود و دوم جوایز اصلی مراسم را درو کرد و به خانه برد.فیلم‌های دیگر در غوغایی که «انگل» به پا کرده بود، به چشم نمی‌آمدند. «روزی روزگاری در هالیوود» دو جایزه از جمله جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را به خانه برد. در این میان کوئنتین تارانتینو رقابت برای دریافت اسکار بهترین فیلمنامه ارژینال را به بونگ جون هو واگذار کرد.

«جوکر» که نامزد ۱۱ جایزه بود، به یک جایزه قناعت کرد که آن‌ هم مشخص بود. انگار اسکار بهترین بازیگر مرد را برای واکین فینیکس کنار گذاشته بودند.در این میان نام «ایرلندی» که با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری نتفلیکس ساخته شده است، با بازیگران بزرگش اصلا به میان نیامد. البته بونگ جون هو هنگام دریافت جایزه کارگردانی روی صحنه به «مارتین اسکورسیزی بزرگ» ادای احترام کرد.البته می‌توان بازنده بزرگ را «۱۹۱۷» نامید که با بردن اکثر جوایز معتبر سینمایی از گلدن گلوب و بفتا بگیر تا جایزه انجمن تهیه‌کنندگان سینمای آمریکا شانس اصلی دریافت اسکار بهترین فیلم شناخته می‌شد اما این فیلم هم مغلوب «انگل» شد. هر چند که جوایزی مثل بهترین فیلمبرداری را به خانه برد.
جنیفر آنیستون بازیگر 51 ساله و مشهور هالیوودی اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده که دوران ناامن کودکی وی تاثیری عجیب و جالب بر شخصیت فعلی وی داشته است.
آنیستون در 51 سالگی می گوید رشد در یک خانواده “ناامن” به شکل گیری زندگی امروزی او کمک می کند.

او در گفتگو با ساندرا بولاک دیگر بازیگر سرشناس هالیوودی به این موضوعات اشاره کرد. بولاک از انیستون پرسید چگونه بی دردسر زندگی می کنی و زندگی “شاد و مثبتی” داری؟ چه چیزی به شما اجازه می دهد تا وقتی همه چیز درست پیش نمی رود ، دلسوز باشید و از دلسردی خودداری کنید؟”

آنیستون در پاسخ گفت: “من حدس می زنم که باید از والدینم تشکر کنم. رفتار امروز من ناشی از بزرگ شدن در یک خانواده بی ثابت و ناشی از احساس ناامنی است. تماشای رفتار بزرگسالان نسبت به یکدیگر یک موقعیت بی نظیر است و من شاهد برخی موارد مهم بودم. دیدن این موارد باعث شد فکر کنم من نمی خواهم این کارها را دوباره انجام دهم. نمی خواهم اینطور باشم. من نمی خواهم فردی دیگر را که همیشه با او در تماس بوده ام به سمت احساسات منفی سوق دهم. ”

به گزارش انتخاب، والدین آنیستون هنگام 9 سالگی وی از یکدیگر جدا شدند. انیستون و مادرش نیز مدتها با یکدیگر قهر بودند و حتی آنیستون به این موضوع در مصاحبه های خود اشاره می کرد. در سال 2018 ، او به یو اس آ تودی گفت که مادرم مستقیما نه ولی غیرمستقیم بارها به عزت نفس من آسیب رساند و ما تا سالها بعد با یکدیگر بحث می کردیم.”