15 فوریه 2020
فوریه 15, 2020

تزریق ژل به واژن

0 دیدگاه

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی از روش های جوانسازی ناحیه تناسلی است که امروزه طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده و بانوانی که بر اثر عوامل مختلفی همچون ژنتیک ، افزایش سن و سایر دلایل زمینه ای دچار تغییر شکل واژن شده اند ، قصد انجام آن را داشته و همواره به دنبال بهترین پزشک در این زمینه هستند. اما پیش از انجام آن بهتر است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید ؛ بنابراین در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. ( لابیاپلاستی )

اهمیت تزریق ژل به واژن

دستگاه تناسلی یکی از مهم ترین اندام های بدن یک زن است و در کیفیت رابطه جنسی بسیار موثر می باشد. اما بدیهی است که واژن نیز همچون سایر اندام های بدن ، با افزایش سن و شیوه زندگی ، دچار تغییراتی همچون پیری و افتادگی پوست می شود. همچنین ممکن است به صورت وراثتی یک فرد از لابیا ماژور ( لبه های خارجی و بزرگ واژن ) های بزرگی برخوردار باشد و مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

بروز این عوارض می تواند کیفیت رابطه جنسی را کاهش دهد ، به طوریکه تماس جنسی دردناک شده یا فرد لذت کمتری تجربه می کند.

اما امروزه می توان با استفاده از تزریق ژل به واژن ، نسبت به برطرف کردن این عارضه اقدام نمود.

مزایای تزریق ژل به واژن

با وجود اینکه تزریق ژل به لابیا ( واژن ) نوعی عمل زیبایی محسوب می شود ، اما نسبت به سایر روش ها کم تهاجمی تر بوده و سبک تر است. در واقع برای انجام این کار بیمار متحمل درد و ناراحتی چندانی نخواهد شد. اما از دیگر مزیت های تزریق ژل به واژن می توان به موارد زیر اشاره نمود :

پس از گذشت چند ساعت فرد می تواند به زندگی روزمره خود باز گردد.

پس از درمان نیازی به بستری شدن نیست.

این روش غیر تهاجمی بوده و نیازی به جراحی و برش ندارد.

بلافاصله پس از به اتمام رسیدن درمان ، نتیجه قابل مشاهده خواهد بود.

یکی دیگر از مزیت های تزریق ژل به واژن این است که می توان به صورت همزمان با سایر عمل های زیبایی لابیا همچون لابیاپلاستی صورت بگیرد.

جوان شدن واژن

کمک به تنگ شدن واژن

فواید تزریق ژل به واژن

روشن سازی دستگاه تناسلی

کمک به درمان آتروفی واژن

ایجاد سفتی در ناحیه پوست واژن

حجیم شدن و بهبود وضعیت لب های واژن

رفع افتادگی و از بین بردن چین و چروک پوست