15 فوریه 2020
فوریه 15, 2020

جراحی بینی

0 دیدگاه

جراحی بینی

جراحی بینی : نیاز به زیبایی و زیبا شدن امری است که به صورت ذاتی در همه افراد وجود داشته که امروزه بیش از پیش به آن اهمیت داده می شود. به دلیل موقعیت و قرارگیری بینی در مرکز صورت تاثیر بسیاری در تناسبات صورت داشته و با ایجاد کوچک ترین تغییر در آن ، زیبایی چهره دو چندان می شود. در واقع جراحی بینی با هدف اصلاح و رفع ایرادات ظاهری و عملکردی بینی انجام می شود و برای همه افراد با هر سن و جنسیتی مناسب است. ( جراح بینی در بندرعباس )

البته نتیجه جراحی بینی در خانم ها و آقایان متفاوت از یکدیگر بوده و یکسان نیست. در ادامه به بررسی تفاوت های این دو بینی می پردازیم :

تفاوت جراحی بینی در خانم ها و آقایان
به طور کلی ساختار بینی خانم ها و آقایان متفاوت از یکدیگر بوده که موجب شده استاندارد های زیبایی این دو بینی به صورت جدا از هم تعریف شوند.

معمولا در بینی خانم ها قوس و انحنای زیبایی ایجاد می شود ، اما بینی آقایان کاملا صاف بوده و بدون هیچ انحنایی است.

بینی آقایان برجسته تر بوده و پل و پهنای بینی بزرگ تر است. پوست بینی آقایان بسیار ضخیم تر از خانم ها می باشد. این در حالیست که بینی خانم ها ظریف تر بوده و نسبت به بینی آقایان کوتاه تر می باشد.

آقایان تمایل به داشتن بینی طبیعی و بدون قوس دارند و غالبا تنها در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود هستند. در واقع در صورتی که بینی آقایان به صورت فانتزی جراحی شود ، تناسبات صورت آن ها بهم ریخته و حتی می تواند موجب کاهش جذابیت صورت مردانه شود. بنابراین جراحی بینی طبیعی میان آقایان بسیار رایج است.

این در حالیست که اغلب خانم ها علاقمند به داشتن بینی های کوچک ، عروسکی و فانتزی هستند و به همین دلیل اقدام به جراحی بینی فانتزی یا نیمه فانتزی می نمایند.

انتخاب جراح بینی خوب
یکی از مهم ترین عواملی که در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد ، انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه است. در واقع هر چه جراح از تجربه بیشتری برخوردار باشد نتیجه ایده آل تر و مطلوب تری برای بیماران خود به ارمغان می آورد. اما امروزه به دلیل رایج شدن جراحی بینی ، تعدد جراحان بینی نیز افزایش یافته و انتخاب جراح بینی خوب نیازمند دقت بیشتری خواهد بود. به همین جهت در ادامه قصد داریم شما را با چند ویژگی از جراحان بینی خوب آشنا کنیم تا با اطلاعات بیشتری قادر به تصمیم گیری باشید.

ویژگی های جراح بینی خوب
یک جراح بینی خوب و با وجدان بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت و رضایت بیمار را در اولویت قرار داده و به تنفس بیمار بسیار اهمیت می دهد.
جراح بینی خوب در انواع عمل های بینی از تجربه کافی برخوردار بوده و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان می آورد.
جراح بینی خوب با برخوردی خوش و در کمال صبر و شکیبایی پاسخگوی تمام سوالات بیماران خود می باشد.
جراح بینی خوب قادر به جلب اعتماد بیمار خود بوده و این اعتماد را به بیمار خود می دهد که نتیجه جراحی بینی مطلوب خواهد شد.