09 مارس 2020
مارس 9, 2020

عمل زیبایی بینی

0 دیدگاه

عمل زیبایی بینی

رینوپلاستی اصطلاحی است که برای عمل بینی بکار برده می شود و طی آن تمامی ایرادات ظاهری بینی اعم :بزرگ بودن ، کجی نوک بینی ، قوز بر روی پل بینی ، افتادگی یا دوشاخ بودن نوک بینی ، بزرگ بودن سایز سوراخ ها و پهن بودن پره ها و بسیاری از ایرادات آزار دهنده دیگری که در ظاهر بینی افراد وجود داشته و موجب رنجش آن ها گردیده است ، اصلاح خواهد شد.

عمل زیبایی بینی نواقص موجود را برطرف نموده و اعتماد به نفس از دست رفته افراد را به آن ها بازمی گرداند و به این ترتیب کیفیت زندگی شخص را بهبود می بخشد.

عمل زیبایی بینی

دو اصطلاح در عمل بینی مورد استفاده قرار می گیرد که بنا به ویژگی های موجود در بینی اشخاص انتخاب گردیده و هر یک تکنیک های مخصوص به خود را می طلبد ؛ در ادامه آن ها تشریح خواهیم نمود.
عمل زیبایی بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی مخصوص افرادی است که بینی آن ها دارای پوستی نازک با غضروف هایی سفت و مستحکم می باشد. با توجه به ویژگی این نوع بینی ها ، انجام انواع مدل های جراحی بینی بر روی آن امکان پذیر بوده و نتایج موفقیت آمیزی را به همراه خواهد داشت.
عمل زیبایی بینی گوشتی

بینی گوشتی بر خلاف بینی های استخوانی پوست ضخیم داشته و به دلیل همین ضخامت پوست و سنگینی آن بر روی اسکلت بینی ، غضروف ها در این نوع بینی ، ظریف و نازک هستند. به همین منظور انجام عمل جراحی بینی بر روی آن به مراتب مشکل تر بوده و دقت عمل بالایی را نیاز دارد.
عوارض عمل بینی

همانگونه که می دانید ، عمل جراحی رینوپلاستی با توجه به شاخص بودن بینی بر روی صورت و البته اهمیت آن در سیستم تنفسی ، لذا از انواع اعمال بسیار پیچیده و حساس می باشد و نیاز است که به دست یک جراح حاذق و باتجربه انجام پذیرد. مسلما انجام عمل رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی ، علاوه بر کسب نتایج عالی ، خالی از عوارض خطرناک بوده و می تواند ظاهری ایده آل برای فرد به وجود آورد. بنابراین چنانچه نیاز به عمل بینی خود دارید حتما قبل از اقدام به آن ، نهایت دقت و تلاش خود را در پیدا کردن یک جراح بینی مجرب و متبحر داشته و به نتایج و میزان موفقیت اعمال او در کارنامه کاری وی توجه فرمایید.
قیمت عمل زیبایی بینی

هزینه عمل بینی تنها با مراجعه به مطب پزشک مورد نظر مشخص می گردد و بنا به فاکتورهای زیادی همچون ایراد موجود در بینی ، نوع بینی ، وسعت عمل و غیره محاسبه می شود.