لیزر موهای زائد در تهران

کلینیک لیزر موهای زائد : لیزر موهای زائد در واقع روشی به جهت از بین بردن موهای ناخواسته است که به کمک دستگاه های مخصوص و ارسال پالس لیزر به فولیکول های مو موجب از بین رفتن آن و عدم رشد مجدد می گردد. رفع موهای زائد از گذشته تا کنون از دغدغه های مهم در زندگی افراد بوده است. با حضور تکنولوژی لیزر اکثر افراد اصلاح موهای زائد به روش های قدیمی مثل استفاده از تیغ ، ژیلت ، داروهای موبر ، انجام اپلاسیون و غیره را که اغلب با دردسرهای بسیاری همراه هستند را کنار گذاشته و به این تکنیک روی آورده اند.

این روش از آنجایی که پس از تکمیل شدن جلسات ، تقریبا روشی دائمی به جهت رفع موهای زائد می باشد ، بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و از پرطرفدارترین تکنیک های برطرف سازی موهای زائد به شمار می آید. به طوری که حتی این روزها آقایان نیز به کلینیک لیزر موهای زائد مراجعه می کنند.

روش کار لیزر موهای زائد

با شکوفا شدن تکنولوژی لیزر شاهد دگرگونی ها و تغییرات شگرفی در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه پزشکی و زیبایی بوده ایم. لیزر درحقیقت یک پرتو نور تک رنگ با انرژی بسیار زیاد است که به جهت داشتن همین دو ویژگی جایگاه ویژه ای را در علوم و تکنیک های مختلف پیدا کرده است ، یکی از کاربردهای محبوب آن همین ازبین بردن موهای زائد و ناخواسته بدن می باشد.

روش کار لیزر بر اساس جذب انتخابی نور است، به این صورت که اشعه لیزر بدون وارد کردن هیچ گونه صدمه ای به پوست ، از آن عبور کرده و جذب فولیکول های مو می شود و اثر مخرب بر آن ها می گذارد. در اثر این اتفاق که طی جلسه اول لیزر موهای زائد انجام می شود موها از فولیکول آن جدا شده و پس از گذشت چند روز از منافذ پوست خارج می گردد. با تکرار این کار طی جلسات مشخص ، فولیکول مو در وضعیت استراحت قرار گرفته و با تکمیل جلسات ، امکان رشد و بلند شدن موها تقریبا ازبین می رود البته شاید بهتر است بگوییم به شدت کاهش می یابد. زیرا این فولیکول ها پس از گذشت مدت زمان طولانی مجدد شروع به رشد مو می کنند که با انجام یک جلسه یادآوری مجدد در حالت استراحت قرار می گیرند.

هیچ دستگاهی وجود ندارد که رشد موها را به طور دائم و برای همیشه ازبین ببرد و تنها تفاوت دستگاه ها در کارکرد آن ها نسبت به رنگ پوست افراد می باشد. چگونگی کار دستگاه های لیزر وابسته به ملانین بوده و ملانین عامل تغییر رنگ پوست و مو در بدن می باشد. پرتو نور لیزر جذب تیره ترین ملانین ( که در فولیکول های مو موجود است ) شده و آن را ازبین میبرد از این رو افرادی که موهای کرکی و بور دارند معمولا کاندیدای مناسبی به جهت انجام این کار نمی باشند.

هرچه پوست سفیدتر و موها تیره تر و ضخیم تر باشند ترکیب ایده آل تری را به جهت رفع موهای زائد با لیزر خواهیم داشت و در این شرایط تاثیر لیزر موثرتر خواهد بود هرچند که امروزه با به وجود آمدن دستگاه های پیشرفته تر افرادی که پوست های تیره دارند نیز می توانند از این تکنولوژی بهره ببرند.

مزایای لیزر موهای زائد
اصلی ترین و مهمترین مزیتی که لیزر موهای زائد دارد صرفجویی در زمان می باشد چرا که به هنگام رفتن به مهمونی ، استخر یا غیره دیگر نگران موهای زائد بدن نیستید و نیازی به برنامه ریزی برای خلاص شدن از شر آن ها ندارید.
با رفع موهای زائد به کمک لیزر مشکلاتی مثل جوش زدن یا موهای زیر پوستی که بعد از ژیلت با آن مواجه می شدید را نخواهید داشت.
همچنین از دردهای اپلاسیون که مجبور به تحمل آن ها به صورت ماهانه بودید رها می شوید.
همیشه پوستی تمیز و لطیف خواهید داشت.
در مهمانی های یکدفعه ای و بدون برنامه ، با حس آرامش و بدون هیچ گونه نگرانی نسبت به موهای زائد خود می توانید حضور یابید.

و غیره

عوارض لیزر موهای زائد

بسیاری از افرادی که قصد لیزر موهای زائد خود را دارند با نگرانی ها و سوالات زیر مواجه می شوند:

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد چیست ؟

لیزر موهای زائد باعث ناباروری می شود ؟

لیزر موهای زائد زیر بغل چه خطراتی دارد؟

و از این قبیل نگرانی ها

بهتر است بدانید تا کنون هیچ تحقیق و مقاله علمی مبنی بر اثبات سرطان زا بودن یا ایجاد ناباروری توسط لیزر موهای زائد بدست نیامده است.

لیزر موهای زائد اگر در کلینیک معتبر و توسط اپراتور ماهر و مجرب انجام گیرد هیچ گونه عوارض و خطری برای انسان به وجود نمی آورد.

کلینیک لیزر موهای زائد

محبوبیت لیزر به دلیل سرعت و میزان اثر بخشی آن است و از فاکتور هایی که موجب طولانی شدن این اثر بخشی می شود نوع دستگاه و البته میزان مهارت اپراتور لیزر می باشد بنابراین از نکات قبل از لیزر موهای زائد که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد این است که نسبت به این موارد کاملا تحقیق نموده و کلینیکی را مد نظر قرار دهید که بتوانید با صرف زمان و هزینه ای که انجام می دهید بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

هزینه لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد قیمت مشخصی نداشته و به نوع دستگاه و تعداد جلسات آن وابسته است. از این رو برای اطلاع از هزینه دقیق لیزر موهای زائد پس از یافتن بهترین کلینیک می توانید به آنجا مراجعه نموده و از قیمت آن اطلاع کسب نمایید.