16 ژوئن 2019
ژوئن 16, 2019

مزایای لیزر لیپولیز

0 دیدگاه

مزایای لیزر لیپولیز

مزایای لیزر لیپولیز : تکنیک عمل لیزر لیپولیز با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود و بافت های چربی مقاوم در برابر ورزش و رژیم غذایی را می توان با لیزر لیپولیز از بین برد. در این روش فیبر لیزری ظریفی را از طریق برش پوستی کوچک چند میلی متری وارد چربی می کنند و آن هارا حل می کنند .

در حجم های کمتر از ۵۰۰ سی سی همین کار کافی می باشد و احتیاج به تخلیه چربی نیست اما اگر حجم چربی بیشتر باشد چربی های حل شده را تخلیه می کنند و با استفاده از گن های مناسب در طول چند هفته به فرم مطلوب خواهند رسید. در ادامه موضوع مزایای لیزر لیپولیز را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

لیزر لیپولیز ، از تکنیک های کم تهاجم تخلیه چربی می باشد ، که باعث تخریب کردن بافت چربی است و به وسیله گرمای تولید شده و انرژی لیزر ، منجر به سفت شدن پوست پس از تخلیه چربی می گردد ، از لیزر لیپولیز به منظور درمان چاقی های موضعی بهره گیری می شود .
تکنیک لیپولیز

در تکنیک لیپولیز ، در ابتدا پزشک محلولی به نام توموسنت که حاوی مواد بی حسی و آدرنالین است را ، در موضع مورد نظر تزریق می نماید و با ایجاد سوراخ های کوچکی به قطر یک تا دو میلی متر بروی پوست ، به کمک بی حسی های مناسب به وسیله یک میکرو کانولا ، که حاوی فیبر نوری می باشد به بافت های چربی زیر پوست نفوذ کرده و تابیده می شود و همین امر منجر به شکست شدن بافت چربی و از بین رفتن آن می گردد .

اگر جم چربی از کم باشد ، توسط فرایند مشخصی جذب بدن خواهد شد و اگر بیش از حد مجاز باشد ، به کمک یک مکنده ضعیف از بدن خارج می گردد .

نتیجه حاصل از این جراحی معمولاً بالافاصله مشخص است ، اما برای دست یابی به نتایج اصلی و نهایی حدود ۳ الی ۱۲ هفته زمان لازم است .

مزایای لیزر لیپولیز

در ذیل مزایای لیزر لیپولیز را توضیح خواهیم داد:

لیزر لیپولیز از روش های مرسوم برای لاغری می باشد.
لیزر لیپولیز قادر به از بین بردن چربی های بدن است.
این روش بی خطر است و جراح زیبایی آن را انجام می دهد.
لیزر لیپولیز با استفاده از نور لیزر چربی های بدن را لیز می کند.
این چربی های لیزر شده به راحتی از بدن خارج می شوند.
به طور معمول در یک جلسه حجم زیادی از چربی ها تخلیه می شوند.
روش لیزر لیپولیز برای کوچک کردن بازو ها بسیار مفید است.
در این روش از فیبر های بسیار نازکی استفاده می شود و خطرات لیزری نیز برای بیمار وجود ندارد.
در این روش آسیبی به پوست وارد نمی شود و از سوختن پوست جلوگیری می شود.
در لیپولیز پس از خارج کردن چربی ها پوست لیفت می شود.
نیاز به کشش پوست در این روش پس از جراحی بسیار کم می باشد.
در این شیوه از فیبر های لیزری استفاده می شود که با برخورد با عروق و رگ ها موجب مسدود شدنشان می شود. در نتیجه خطراتی مانند آمبولی چربی به حداقل می رسد.
لیپولیز قادر است بافت های حاوی سلولیت را از بین ببرد.

مزایای لیزر لیپولیز

هزینه لیزر لیپولیز

یکی از مباحت مهم در زمینه انجام پیکرتراشی، هزینه و دستمزدی است که پزشک متخصص دریافت می کند.

پیکرتراشی به دلیل روش های گوناگونی که دارد، هزینه ثابت و معینی ندارد به همین دلیل در ابتدا افراد باید روش مدنظرشان برای پیکرتراشی را انتخاب کنند و سپس با توجه به میزان چربی بدنشان از هزینه نهایی مطلع شوند.

لیزر لیپولیز نیز جزو روش های پیکرتراشی می باشد و زمانی که فرد بخواهد اقدام به لیپولیز نماید باید توسط پزشک متخصص معاینه شود تا هزینه نهایی با توجه به میزان چربی و فاکتورهای دیگر تعیین شود.

هرچند که لیپولیز جزو روش های تهاجمی محسوب نمی شود و امنیت بالایی دارد اما بازهم بیماران باید در انتخاب پزشک متخصص دقت نمایند.

عدم مهارت پزشک می تواند بی خطر ترین روش های لاغری را نیز با بروز عوارض همراه سازد.

در نتیجه بیش از هزینه، به مهارت پزشک متخصص توجه داشته باشید تا دچار کوچک ترین عوارضی نشوید و نتیجه ایده آلی کسب کنید.

سلامتی جسم تاثیر مثبتی در سلامتی روان دارد به همین دلیل پیش از انجام لییولیز و لاغری ناحیه مدنظرتان، حتماً یک پزشک متخصص را انتخاب نمایید تا بدون بروز عوارض به اندام ایده آل برسید و به دلیل عدم کسب نتیجه ایده آل دچار ناراحتی های روحی نشوید.