کاندیدای مناسب لیپوماتیک

نوین ترین و کم عارضه ترین روش از بین بردن چربی های موضعی که به بیهوشی کامل نیاز ندارد و می توان آن را تحت بی حسی موضعی انجام داد ، لیپوماتیک است . ( کلینیک زیبایی )

دستگاه لیپوماتیک دارای ویژگی لیفت کنندگی است . در این تکنیک ، چربی های موضعی با استفاده از حرکت های چرخشی ، ارتعاشی و لرزشی به تکه هایی تقسیم می شوند و ازبدن خارج می گردد . افراد بالای ۱۸ سال هم می توانند از این روش برای از بین بردن چربی های موضعی خود استفاده کنند . ولی همه افراد ، کاندیدای مناسب لیپوماتیک نیستند .

کاندیدای مناسب لیپوماتیک

کاندیدای مناسب لیپوماتیک افرادی هستند که شرایط ذیل را داشته باشند :

دارای شکم سفت و بزرگ هستند .
در چند ماه اخیر وزن شان ثابت بوده است و اضافه وزن چندان زیادی نیز ندارند .
دارای چربی های موضعی هستند . به این معنی که ، چربی در ناحیه مشخصی از بدن جمع شده است . مثلا در نواحی غبغب ، بازو ، شکم ، ران ، پا ، کتف .
از طریق رعایت رژیم غذایی و ورزش کردن به نتیجه مطلوب خود نرسند .
زمان برایشان مهم است و می خواهند هر چه سریع تر به وزن دلخواه خود برسند .
برای همیشه می خواهند وزن ثابتی داشته باشند و بعد از لیپوماتیک وزن خود را افزایش ندهند .
از لحاظ روحی و جسمی از سلامت کامل برخوردار باشند و مشکل خاصی نداشته باشند .

اگر افراد بتوانند از رژیم غذایی سالم پیروی کنند و از مصرف خوردنی های پر کالری و چرب که باعث افزایش وزن شان می گردد اجتناب کنند ، هیچ گاه چاقی ، به سراغ آن ها نمی آید .

اگر کاندیدای مناسب لیپوماتیک به درستی انتخاب نشوند ، عوارض خطرناک و ناخوشایندی مانند : غیر قرینگی اندام ها ( ران ها ، گودرفتگی های غیرطبیعی ) ، تجمع مایعات زیر پوست و عفونت های بیمارستانی بیمار را پس از درمان تهدید خواهد کرد .

تجربه و تخصص پزشک و هم چنین شناسایی کاندیدای مناسب لیپوماتیک سبب می شود هیچ گونه از این عوارض پیش نیاید .